Klub, Seniorzy   11.01.2013r. 17:21   Redakcja

Bez Wojciecha Żurawskiego będą musieli radzić sobie koszykarze BM Slam Stal w trakcie niedzielnego wyjazdowego spotkania w Bydgoszczy. Lider ,,stalówki” urazu stawu skokowego..

Szawarski: Czujemy duży niedosyt Szawarski: Czujemy duży niedosyt
Klub, Seniorzy   11.01.2013r. 11:20   Redakcja

27 minut na parkiecie. 12 punktów w dorobku. 3 celne rzuty z 9 z gry. To właśnie dorobek Wojciecha Szawarskiego w środowym spotkaniu ze Spójnią Stargard Szczeciński. Zapraszamy do..

Bolesna przegrana Bolesna przegrana
Klub, Seniorzy   10.01.2013r. 00:19   Redakcja

Niestety, koszykarze BM Slam Stal przegrali środowy mecz we własnej hali. W pojedynku ze Spójnią Stargard Szczeciński o końcowym wyniku decydowała dopiero dogrywka. W niej lepsi byli..

W środę kolejne duże emocje W środę kolejne duże emocje
Klub, Seniorzy   08.01.2013r. 16:08   Redakcja

W środę kolejny pojedynek o pierwszoligowe punkty czeka drużynę BM Slam Stal. We własnej hali żółto-niebiescy podejmować będą groźną Spójnię Stargard Szczeciński...

Czas na konkurs! Czas na konkurs!
Klub, Seniorzy   07.01.2013r. 19:56   Mateusz Karasiński

W środowy wieczór koszykarzy BM Slam Stal czeka kolejny pojedynek na własnym parkiecie. Po przegranym spotkaniu w Krośnie nasi zawodnicy chcą zrehabilitować się i wygrać z..

Juniorzy bez sukcesu
III Liga, Klub   07.01.2013r. 17:47   Redakcja

Niestety, drużyna juniorów ostrowskiej Stali nie awansuje do kolejnego etapu rozgrywek o mistrzostwo Polski. W niedzielny pojedynku we własnej hali podopieczni Krzysztofa Krawczyka..

Przegrana w Krośnie Przegrana w Krośnie
Klub, Seniorzy   06.01.2013r. 20:57   Mateusz Karasiński

W niedzielny wieczór koszykarze BM Slam Stali Ostrów ponieśli piątą porażkę w tegorocznych rozgrywkach przegrywając w Krośnie z tamtejszym MOSIR-em 78:69. Po tym spotkaniu..

Emocje gwarantowane Emocje gwarantowane
Klub, Seniorzy   05.01.2013r. 15:29   Redakcja

MOSiR Krosno będzie pierwszym rywalem koszykarzy BM Slam Stal w 2013 roku. Niedzielny pojedynek rozpoczyna II rundę tegorocznych rozgrywek. - Jedziemy walczyć o kolejne zwycięstwo - zapowiadają..

,,Stalowcy" gotowi na II rundę ,,Stalowcy" gotowi na II rundę
Klub, Seniorzy   04.01.2013r. 20:22   Redakcja

Koszykarze BM Slam Stal są przygotowani do walki w II rundzie tegorocznych rozgrywek. Ostrowianie do rywalizacji przystępują jako wicelider, który ma teraz sporo problemów..

Matczak: Dobrze trafiłem Matczak: Dobrze trafiłem
Klub, Seniorzy   04.01.2013r. 10:36   Redakcja

- Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie do ostrowskiego klubu - przyznaje w rozmowie z nami Filip Matczak, nowy gracz BM Slam Stal. W niedzielę w trakcie wyjazdowego spotkania w Krośnie..