SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności juniorzy TKM Włocławek faworytem, Stal jeszcze z szansami na awans

TKM Włocławek faworytem, Stal jeszcze z szansami na awans


Kategoria: juniorzy, Seniorzy  |  10.04.2016r. 08:50 Marek Walczak

 Minęły dwa dni meczów ćwierćfinałowych w Ostrowie.

Bezsprzecznym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w naszej grupie jest drużyna TKM Włocławek, która rozegrała w turnieju dwa mecze wygrywając ze Stalą różnicą 50 pkt, a z UKS Piątka Lublin 63 pkt. i tym samym pewna jest awansu do półfinałów MP U-18.
Stalówka po pierwszym dniu i rozegranym meczu z TKM Włocławek ( 44:94), podejmowała w sobotę na parkiecie drużynę MKKS Rybnik przegrywając spotkanie 67:58.
Mecz od początku oscylował w granicach remisu jednak kontuzja najsilniejszego gracza podkoszowego, Jędrzeja Chlasty bardzo skomplikowała sytuację Stalówki na boisku i nie pozwoliła nam wygrać tego spotkania. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny ale zawodnicy starali się ze wszystkich sił sprostać warunkom dyktowanym przez rywala, który walczył o „życie”. Krótka ławka Stali ( trapiące nas od kilku tygodni kontuzje) oraz słaba dyspozycja rzutowa dzisiejszego dnia, nie pozwoliła na wygranie tego spotkania. Dobre zawody rozegrał natomiast nasz zawodnik, Gracjan Sodkiewicz zdobywca 25 pkt.
Pomimo dwóch porażek pozostajemy z szansami na awans, który byłby możliwy w przypadku wygranej jutro z UKS Piątka Lublin powyżej 14 pkt.
Mogę powtórzyć jeszcze raz, że nasza drużyna złożona w dużej części z młodszego rocznika juniora ( 1999) sprawiła nam dużą niespodziankę awansując w tym roku do rundy ćwierćfinałowej. Tak więc wszystko co uda nam się wywalczyć powyżej tej fazy rozgrywek, będzie dla nas bardzo dużym sukcesem. Założyliśmy w ciągu najbliższych lat awans do finałów MP U-18 i nad tym będą pracować w następnych sezonach nasi trenerzy z drużynami, powiedziała Prezes KS Stal Krystiana Drozd
Liczymy, że w ostatnim meczu turnieju nasi zawodnicy pokażą to na co nas stać mimo dużego osłabienia kadrowego i życzymy im powodzenia !

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2020 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.