SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności juniorzy Zwycięstwo juniorów Stalówki w turnieju makroregionalnym

Zwycięstwo juniorów Stalówki w turnieju makroregionalnym


Kategoria: juniorzy, Seniorzy  |  04.03.2015r. 23:57 Marek Walczak

W ostatni weekend, w hali KS Stal w Ostrowie Wlkp., odbył się turniej strefowy juniorów (rocznik 1997, 1998) z udziałem trzech zespołów z woj. zachodniopomorskiego i ostrowskiej Stali Juniorzy ostrowskiej Stali, których trenerem jest Marcin Grocki - na własnym terenie - spisali sie bardzo dobrze odnosząc trzy zwycięstwa: z  Żakiem Koszalin 69-63, Bombardzierem Szczecin 92-67 i Spójnią Stargard Szczeciński 89-59. Dzięki tym zwycięstwom, w strefowej tabeli województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego plasują się obecnie na III miejscu z dorobkiem 10 punktów.

Na pierwszy miejscu znajdują się młodzi koszykarze z Biofarmu BJ Poznań - 14 p. przed MKS MOS Konin - 12 p. oraz Stalą Ostrów i Żakiem Koszalin po 10 p. Piąte miejsce zajmuje Spójnia Starogard Szczeciński - 9 p., a zamyka tabelę Bombardier Szczecin - 8 p. Do zakończenia rozgrywek pozostał turniej, który zostanie rozegrany w woj. zachodniopomorskim, w którym Stal spotka się z zespołami, które gościły w Ostrowie: Żakiem Koszalin, Spójnią Stargard Szczeciński i Bombardierem Szczecin.

Kluczowym pojedynkiem w zmaganiach o awans do zawodów strefowych wydaje się być mecz między Stalą a Żakiem Koszalin - zespołami które znajdują się na trzecich miejscach z identycznym dorobkem punktowym. Bo właśnie trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do ćwrcfinałów Mistrzostw Polski.

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2020 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.