SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności Klub Zdrowotny raport

Zdrowotny raport


Kategoria: Klub, Seniorzy  |  23.01.2013r. 18:56 Redakcja

Z każdym dniem coraz lepiej czują się kontuzjowani gracze BM Slam Stal. To oczywiście bardzo cieszy kibiców ostrowskiej drużyny.

 

We wtorek do Ostrowa przyjechał Marek Szumełda-Krzycki, który ostatnie tygodnie spędzał w domu rodzinnym w Krakowie. - Marek przyjechał, żeby przejść badanie rezonansem magnetycznym - tłumaczy trener Mikołaj Czaja. - W środę rano pojechał do domu. Popołudniu odbył kolejną konsultację lekarską. Teraz czekam na odczyt tego rezonansu. Wtedy dowiemy się, jak długo jeszcze będzie poza grą.
Dużo bardziej optymistyczne wieści dotyczą Wojciecha Żurawskiego i Adama Kaczmarzyka. Ten pierwszy zmagał się z kontuzją stawu skokowego. - Wojtek we wtorek rozpoczął treningi. Występuje tam jeszcze bolesność w tej kostce, ale mam nadzieję, że w niedzielę wspomoże nas w trakcie meczu w Przemyślu - relacjonuje trener ,,stalowców”. Adam Kaczmarzyk w Przemyślu raczej nie wystąpi. - W moim przypadku diagnoza lekarska jest taka, że mam naderwany przyczep mięśnia. Za mną dziesięć dni przerwy. Jeszcze kilka dni będę poza grą. Moje szanse na występ w Przemyślu są małe. Bardziej realne jest to, że wspomogę drużynę w Lublinie.
Do pełni sił powraca też Mateusz Zębski, który poza grą jest od kilku tygodni. - Mateusz pracuje indywidualnie. Jest szansa, że w przyszłym tygodniu wróci już na dobre do drużyny - kończy trener Mikołaj Czaja.

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2019 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.