SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności Klub Kolejny odcinek niemal derbowej rywalizacji

Kolejny odcinek niemal derbowej rywalizacji


Kategoria: Klub, Seniorzy  |  19.01.2013r. 14:23 Redakcja

Ogromna dawka emocji czeka dzisiaj koszykarskich kibiców w Ostrowie Wielkopolskim. W szlagierowym pojedynku XIX kolejki zespół BM Slam Stal podejmować będzie lidera ekipę Śląska Wrocław. Początek spotkania o godzinie 18.30.

 

Ostrowsko-wrocławskie pojedynki zawsze są wyjątkowe. To mecze, które traktowane są niemal, jak derby. W rywalizacji ,,stalowców” z WKS-em zawsze jest gorąco. Dzisiejszy mecz oglądać będzie komplet fanów basketu. - Liczymy na gorący doping - mówi kapitan Wojciech Szawarski, który wie, że jego drużynę czeka niesamowicie ciężka przeprawa. Ostrowianie zagrają osłabieni brakiem czwórki zawodników. Szczególnie ciężko będzie pod tablicami. Gospodarze wystąpią bez czołowego środkowego zaplecza ekstraklasy Wojciecha Żurawskiego. - Nie możemy myśleć o naszych problemach - tłumaczy ,,Szawar”. - Musimy wyjść na parkiet i dać z siebie wszystko. Trzeba zostawić całe serce i zdrowie, a może i więcej. Musimy realizować swoje założenia i dążyć do wygranej.
Wrocławianie są największym faworytem tegorocznych rozgrywek. WKS wygrał siedemnaście kolejnych meczów. Przegrał jedynie na inaugurację ze Spójnią. W środę tymczasem zespół trenera Tomasza Jankowskiego stoczył ciekawy pucharowy bój z Anwilem Włocławek, przegrywając u siebie bardzo nieznacznie. - Jesteśmy gotowi na ciężką walkę - podkreśla Marcin Dymała. - Nie stoimy jednak na straconej pozycji. Trzeba dać z siebie wszystko. Śląsk prezentuje się bardzo dobrze, ale my u siebie, przy naszych kibicach, postaramy się o niespodziankę.
Pierwszy gwizdek w tym meczu o godzinie 18.30. Fanów basketu zapraszamy na trybuny ostrowskiej hali.

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2019 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.