SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności Klub W osłabieniu przeciwko liderowi

W osłabieniu przeciwko liderowi


Kategoria: Klub, Seniorzy  |  17.01.2013r. 22:56 Redakcja
Koszykarze BM Slam Stal bardzo liczą na gorący doping swoich kibiców.

Niestety, kolejne złe wieści dla fanów basketu. Adam Kaczmarzyk i Wojciech Żurawski nie zagrają w sobotnim, hitowym meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

 

Adam Kaczmarzyk zmaga się z urazem więzadła pobocznego w kolanie. Tymczasem ,,Żurek” nadal czuje duży ból w stawie skokowym. Jeszcze w środę była szansa, że ta dwójka pojawi się w sobotę na parkiecie. Dziś wiadomo, że jest to niemożliwe. - Nie możemy ryzykować - mówi trener Mikołaj Czaja, który po chwili dodaje: - Tu nawet nie chodzi ryzyko. Oni nie są zdolni do gry. To bolesne urazy, które nie pozwalają nawet na lekki trening. U Wojtka staw jest podkręcony. Tam jest duży krwiak, który powoduje duży ból. Lekarze zalecili mu jeszcze dziesięć dni przerwy.
W sobotni wieczór ostrowską drużynę czeka więc walka z liderem bez czwórki zawodników. - Nie poddamy się. Będziemy zaciekle walczyć - zapowiada kapitan Wojciech Szawarski. Łukasz Olejnik dodaje: - Mamy plagę kontuzji, ale musimy sobie z tym wszystkim poradzić. Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Kibice tymczasem odliczają godziny, które pozostały do tego szlagierowego meczu. Bilety sprzedają się bardzo dobrze. To powoduje, że w sobotni wieczór na trybunach ostrowskiej hali ponownie pojawi się komplet publiczności. - To nas oczywiście bardzo cieszy - mówi Wojciech Szawarski, kapitan ostrowian. - Zachęcamy kibiców do przyjścia na ten mecz. Spotkania ze Śląskiem zawsze są wyjątkowe. Na pewno będzie gorąco i na trybunach i na parkiecie. My zostawimy zdrowie, żeby pokonać faworyta. W tej trudnej dla nas sytuacji kadrowej bardzo potrzebujemy gorącego i żywiołowego dopingu. Bardzo liczymy na naszych kibiców. Wiemy, że oni nas nie zawiodą. Bądźcie z nami w sobotę.

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2019 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.