SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności Klub Kaczmarzyk poza grą

Kaczmarzyk poza grą


Kategoria: Klub, Seniorzy  |  16.01.2013r. 10:49 Redakcja
Adam Kaczmarzyk zmaga się z urazem kolana.

Kontuzji w zespole BM Slam Stal ciąg dalszy. Do listy graczy, którzy nie są zdolni do gry dołączył teraz Adam Kaczmarzyk. Urazu kolana nabawił się w trakcie spotkania w Bydgoszczy. Tymczasem z ostrowskim klubem pożegnał się Piotr Neyder, będący do tej pory drugim trenerem zespołu.

 

W ,,stalówce” mamy już czterech graczy z kontuzjami. Z długotrwałymi urazami zmagają się: Marek Szumełda-Krzycki i Mateusz Zębski. Nadal do gry nie jest zdolny Wojciech Żurawski, który doznał kontuzji stawu skokowego. ,,Żurek” nie grał już w niedzielnym spotkaniu w hali Astorii. Pod znakiem zapytania stoi też jego występ w sobotnim, szlagierowym spotkaniu z wrocławskim Śląskiem.
Niestety, niedzielnego pojedynku w bydgoskiej hali dobrze nie będzie wspominał Adam Kaczmarzyk. Właśnie tam bowiem 24-latek nabawił się kontuzji kolana. - Problemy zaczęły się już trzy tygodnie temu - opowiada nam ostrowski koszykarz. - Już wtedy czułem ból w kolanie. Pod okiem naszego masera przechodziłem różne zabiegi. Niestety, ból się pogłębiał. W trakcie niedzielnego spotkania stało się najgorsze. W jednej z akcji wystartowałem do przodu i poczułem potworny ból. W poniedziałek byłem na konsultacji lekarskiej. Przeprowadzone zostało badanie USG. Diagnoza jest taka, że doznałem naderwania więzadła pobocznego w kolanie. Według lekarza czeka mnie przynajmniej dwutygodniowa przerwa. Zobaczymy jednak, jak to będzie. W zespole mamy teraz szpital. Dlatego postaram się zagrać przeciwko Śląskowi. Decyzja zostanie podjęta przed meczem.

Adamowi Kaczmarzykowi, jak i pozostałym zawodnikom ,,stalówki" życzmy więc szybkiego powrotu do zdrowia. Tymczasem doszło do zmiany na trenerskim stołku w ostrowskim zespole. Ze względów rodzinnych z pracą w BM Slam Stal pożegnał się Piotr Neyder, będący do tej pory drugim szkoleniowcem. W najbliższych dniach w Ostrowie pojawi się nowy trener, który będzie pełnił rolę asystenta Mikołaja Czaji.

« powrót
Galeria
DOŁĄCZ DO FANÓW
SPONSOR
GŁÓWNY
SPONSOR
PATRONAT
MEDIALNY
Ostrowski Portal internetowy
KLUB SPORTOWY "STAL"
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


ul. Kusocińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7360039 (8:00 - 16:00)

Projekt i wykonanie Michał Moch
© 1947 - 2019 KS STAL. Wszelkie prawa zastrzeżone.