KS Stal Ostrów

Strona główna Aktualności III Liga Juniorzy bez sukcesu

Juniorzy bez sukcesu

Kategoria: III Liga, Klub  |  07.01.2013r. 17:47 Redakcja

Niestety, drużyna juniorów ostrowskiej Stali nie awansuje do kolejnego etapu rozgrywek o mistrzostwo Polski. W niedzielny pojedynku we własnej hali podopieczni Krzysztofa Krawczyka przegrali z drugim zespołem Pyry Poznań. To niepowodzenie powoduje, że ostrowianie stracili szansę zajęcia trzeciej pozycji w lidze wielkopolskiej.

Ostrowscy koszykarze bardzo chcieli wygrać ten niedzielny mecz. w starciu z poznaniakami ostrowianie walczyli dzielnie, ale tego dnia rywal był lepszy. Wyrównaną walkę oglądaliśmy przez 30 minut. W decydującej, ostatniej kwarcie wydarzenia na parkiecie zostały zdominowane przez rywali. Koszykarze Pyry zanotowali kilka trafień z dystansu. Dzięki temu goście uzyskali przewagę, której już nie roztrwonili. Pyra pokonała więc Stal 74:60. To szósta przegrana ostrowian w jedenastym tegorocznym pojedynku. To niepowodzenie sprawia, że już teraz wiadomo, iż ostrowski zespół nie zdoła wywalczyć awansu do kolejnego etapu tegorocznych rozgrywek.

Stal Ostrów Wlkp. - Pyra II Poznań 60:74 (15:15, 10:13, 20:22, 15:24)