SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Aktualności

Trzeci mecz strefy - awans do rundy ćwierćfinałów MP Trzeci mecz strefy - awans do rundy ćwierćfinałów MP
Seniorzy   07.01.2018r. 22:29   KS Stal

Wygrywamy trzeci mecz strefy ze Spójnią Stargard 67:60 tym samym zapewniliśmy sobie start w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Gratulacje Panowie! Punkty zdobywali: Marek,19,Rosik 14, Woźnicki..

Drugi mecz strefy również wygrany Drugi mecz strefy również wygrany
Seniorzy   06.01.2018r. 22:25   KS Stal

Wygrywamy pewnie z Żakiem Koszalin 80:53 (19:14,20:8,18:16,23:15). Po wczorajszym trudnym meczu z King Szczecin, dzisiaj wszyscy zawodnicy dostali minuty do gry. Punkty zdobywali: Marek..

Pierwszy mecz strefy U20  wygrany Pierwszy mecz strefy U20 wygrany
Seniorzy   05.01.2018r. 22:21   KS Stal

Juniorzy starsi prowadzeni obecnie przez trenera Mikołaja Czaję po bardzo dobrym meczu wygrali z drużyną King Szczecin 83:66.( 12:26, 28:15,19:14,24:11) Gratulacje! Punkty zdobywali:Marek 26,..

Strefa rewanżowa U20  w Ostrowie Strefa rewanżowa U20 w Ostrowie
Seniorzy   04.01.2018r. 22:20   KS Stal

Zapraszamy na rozgrywki juniorów starszych - U20. Juniorzy KS Stal rozegrają trzy mecze: W piątek 05.01. o godz.20:00 z Kingiem Szczecin W sobotę 06.01 o godz 11:00 z Żakiem Koszalin W..

Szczęśliwego Nowego Roku Szczęśliwego Nowego Roku
Seniorzy   01.01.2018r. 22:18   KS Stal

Wszystkim Przyjaciołom Stali, Kibicom, życzymy samych dobrych dni, wszelkiego szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018 Przypominamy trochę koszykarskich wydarzeń z 2017 roku...

KS STAL LA KS STAL KOSZ działają od nowego roku
Seniorzy   30.12.2017r. 22:09   KS Stal

5 grudnia 2017 roku z KLubu Sportowego Stal wyłoniły się dwa stowarzyszenia KS STAL LA oraz KS STAL KOSZ. Od nowego roku 2018 będą one prowadziły działalność sportową..

Zdrowych Spokojnych i Wesołych Świąt Zdrowych Spokojnych i Wesołych Świąt
Seniorzy   24.12.2017r. 22:06   KS Stal

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i wspaniałego czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Zawodnicy I trenerzy Stali Gwiazdka 2018

Świąteczny prezent wygrana w Lubinie Świąteczny prezent wygrana w Lubinie
Seniorzy   23.12.2017r. 21:57   KS Stal

W wyjazdowym meczu wygrywamy z SMK Lubin po dogrywce 83:77. Początek piątkowego meczu był wyrównany,Drugą kwartę rozpoczęliśmy źle. Błędy w ataku i w obronie sprawiły, że przez..

Stal : Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 97:71 Stal : Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 97:71
Seniorzy   20.12.2017r. 21:50   KS Stal

Tuba Ostrowa Koszykarze KS Stali wykonali plan jakim było pokonanie Polkątów Maximusa Kąty Wrocławskie, choć goście stawili twardy opór i w połowie meczu wygrana gospodarzy wcale nie..

Strefa U20  Wygrana w Stargardzie Strefa U20 Wygrana w Stargardzie
Seniorzy   17.12.2017r. 21:49   KS Stal

Spójnia nie dała rady :) Z pierwszej rundy strefy U20 wywozimy z Zachodniopomorskiego dwa zwycięstwa. 52:68 ( 11:21;12 :14; 9:19; 20:14) taki wynik końcowy pokazał się na tablicy po..