SPONSOR
GŁÓWNY
KS Stal Ostrów

Aktualności

Przegrana , która boli. Stalówka kończy sezon Przegrana , która boli. Stalówka kończy sezon
14.04.2018r. 00:42   KS Stal

W trzeciej kwarcie meczu z AZS AGH Kraków KS Stal Kosz prowadziła już 29 punktami, by ostatecznie przegrać po dogrywce 88:97. Porażka oznacza dla ostrowian koniec sezonu i powtórzenie..

Przegrana z AGH ale bez wstydu Przegrana z AGH ale bez wstydu
08.04.2018r. 00:35   KS Stal

Koszykarze KS Stali Kosz napędzili strachu kandydatom do awansu do I ligi, przez większość meczu w Krakowie utrzymując prowadzenie. Dopiero w ostatnich minutach krakowianie przechylili szalę..

AGH Kraków rywalem Stalówki w II rundzie play off AGH Kraków rywalem Stalówki w II rundzie play off
07.04.2018r. 00:32   KS Stal

Dzisiaj zaczynamy drugą rundę fazy play off. Jedziemy do Krakowa. Drużyna AZS AGH Kraków będąca liderem grupy C w rundzie zasadniczej przegrała 1 mecz na wyjeździe. To będzie trudny..

Awans do II rundy Play off. Pewna wygrana z Pleszewem Awans do II rundy Play off. Pewna wygrana z Pleszewem
28.03.2018r. 00:26   KS Stal

Po profesorsku rozegrali trzeci mecz z Koszem Pleszew koszykarze KS Stali Kosz pewnie wygrywając trzeci mecz pierwszej rundy play-off 77:52. Tym samym ostrowianie w pełni zrewanżowali się..

Przegrana w Pleszewie stan rywalizacji 1:1 Przegrana w Pleszewie stan rywalizacji 1:1
24.03.2018r. 00:20   KS Stal

Niestety nie udało się pokonać drużyny KS Kosz Pleszew.Przegrywamy 90:72(21:23,26:14,20:13,23:22) Punkty zdobywali: Wojciechowski 28,Marek 13,Zyber 11,Spała 10,Ziolkowski4,Glapa 4,Rosik2 Stan..

Wygrana z Pleszewem Play off stan 1:0 Wygrana z Pleszewem Play off stan 1:0
17.03.2018r. 23:59   KS Stal

Koszykarze KS Stali Kosz po raz kolejny w tym sezonie pokazali klasę pokonując w pierwszym meczu play-off Kosza Pleszew 77:63. O wygranej ostrowian zadecydowała pierwsza i ostatnia kwarta wygrane..

Play -off wygrywamy z Pleszewem 1 mecz
17.03.2018r. 19:51   KS Stal

Wygrywamy pierwszy mecz z KS Kosz Pleszew 77:63 (29:19,15:14, 9:16, 24:14) Zagraliśmy przy nadkomplecie publiczności. Cieszy wygrana i ambitna postawa naszych zawodników. Świetne zawody kolejny..

Wygrana w WKK 75:49 Wygrana w WKK 75:49
11.03.2018r. 19:45   KS Stal

Koszykarze KS Stali Kosz w ostatnim meczu rundy zasadniczej we Wrocławiu dali prawdziwy pokaz siły pokonując walczący WKK Wrocław 75:49. Przed niedzielnym meczem wrocławianie mieli szanse..

Wygrywamy w Nowej Soli 83 :70 Wygrywamy w Nowej Soli 83 :70
04.03.2018r. 19:34   KS Stal

Walczyli jakby od tego meczu zależało wszystko pomimo tego, że już przed meczem wiedzieliśmy, o tym, że porażka pleszewskiej drużyny w Nowej Soli przypieczętowała nasze 4 miejsce w rundzie..

Zabrakło niewiele - brak awansu do półfinałów MP U20 Zabrakło niewiele - brak awansu do półfinałów MP U20
Seniorzy   28.01.2018r. 23:09   KS Stal

Tuba Ostrowa napisała: Juniorzy z Dąbrowy Górniczej potwierdzili w meczu z Stalą KOSZ Ostrów absolutną dominację w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski U20. KS..